Metin2 PVP Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 PVP Serverlar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumumuzun Yeni Görünümünü Begendiniz mi ?
Çok Güzel
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_lcap75%"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_rcap
 75% [ 6 ]
Güzel
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_lcap13%"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_rcap
 13% [ 1 ]
İyi
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_lcap0%"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Daha İyi Olabilir
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_lcap0%"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_lcap13%"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» ALIN SİZE METİN35
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 3:14 pm tarafından serdemir747

» Puan Durumu
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:20 pm tarafından crazyboy

» TOPUMUZ DEĞİŞTİ!..
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:18 pm tarafından crazyboy

» "NE DEDİYSELER ONU YAPTIM"
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:12 pm tarafından crazyboy

» NISTELROOY MESAJ ÇEKTİ!..
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:12 pm tarafından crazyboy

» İMAJ ZEDELENDİ"
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:11 pm tarafından crazyboy

» "BURASI SARIMSAKSPOR MU?"
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:11 pm tarafından crazyboy

» 7 GALATASARAYLI DAHA DOMUZ GRİBİ OLDU!..
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:10 pm tarafından crazyboy

» GALATASARAY'DA 'İSTİFA' DEPREMİ!..
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:10 pm tarafından crazyboy

En iyi yollayıcılar
crazyboy (429)
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_lcap"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" I_voting_bar"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_rcap 
Admin (216)
"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_lcap"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" I_voting_bar"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Vote_rcap 
serdemir747 (27)
ufuk23tp (22)
melihturkey (16)
enjekte123 (16)
MhanyhakmUmuT (9)
MaSTeR (8)
Tolga (6)
utkuutkuurl (6)
Ne Var Ne Yok ?
Merhaba, Misafir

Toplam
0 mesajın var

Kayıt Tarihin;
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretin;
Perş. Ocak 01, 1970

Son Üyemiz;
https://metin2pvpserverleri.123.st/u159

5336 Gündür yayındayız
695 Konumuz var
900 Mesaj gönderildi
156 Kullanıcımız var
Reklam

Spor Haberleri
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Metin2Turkiye adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Metin2 PVP Serverlar adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime

"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM"

YazarMesaj
crazyboy
Admin
Admin
crazyboy

Rep Puanı : 2147483427
Rep Gücü : 152

"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Empty
MesajKonu: "NE DEDİYSELER ONU YAPTIM"   "NE DEDİYSELER ONU YAPTIM" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:12 pm

Galatasaray’da günün adamı olan Cemal Nalga yönetimin aldığı karar sonrası kendisini savundu. İşte Nalga'nın açıklamaları:

“Bana ne dedilerse ben onu yaptım. Ben basketbolcuyum. Ben sadece bana söylenenleri yaptım.”

Bu arada Nalga’ya, yöneticilerin, “Sen hiç konuşma, herkesi bize yönlendir” uyarısı yaptığı öğrenildi.
https://metin2pvpserverleri.123.st

"NE DEDİYSELER ONU YAPTIM"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "BURASI SARIMSAKSPOR MU?"
» İMAJ ZEDELENDİ"