Metin2 PVP Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 PVP Serverlar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumumuzun Yeni Görünümünü Begendiniz mi ?
Çok Güzel
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_lcap75%"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_rcap
 75% [ 6 ]
Güzel
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_lcap13%"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_rcap
 13% [ 1 ]
İyi
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_lcap0%"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Daha İyi Olabilir
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_lcap0%"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_lcap13%"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» ALIN SİZE METİN35
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 3:14 pm tarafından serdemir747

» Puan Durumu
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:20 pm tarafından crazyboy

» TOPUMUZ DEĞİŞTİ!..
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:18 pm tarafından crazyboy

» "NE DEDİYSELER ONU YAPTIM"
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:12 pm tarafından crazyboy

» NISTELROOY MESAJ ÇEKTİ!..
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:12 pm tarafından crazyboy

» İMAJ ZEDELENDİ"
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:11 pm tarafından crazyboy

» "BURASI SARIMSAKSPOR MU?"
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:11 pm tarafından crazyboy

» 7 GALATASARAYLI DAHA DOMUZ GRİBİ OLDU!..
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:10 pm tarafından crazyboy

» GALATASARAY'DA 'İSTİFA' DEPREMİ!..
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:10 pm tarafından crazyboy

En iyi yollayıcılar
crazyboy (429)
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_lcap"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" I_voting_bar"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_rcap 
Admin (216)
"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_lcap"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" I_voting_bar"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Vote_rcap 
serdemir747 (27)
ufuk23tp (22)
melihturkey (16)
enjekte123 (16)
MhanyhakmUmuT (9)
MaSTeR (8)
Tolga (6)
utkuutkuurl (6)
Ne Var Ne Yok ?
Merhaba, Misafir

Toplam
0 mesajın var

Kayıt Tarihin;
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretin;
Perş. Ocak 01, 1970

Son Üyemiz;
https://metin2pvpserverleri.123.st/u159

5336 Gündür yayındayız
695 Konumuz var
900 Mesaj gönderildi
156 Kullanıcımız var
Reklam

Spor Haberleri
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Metin2Turkiye adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Metin2 PVP Serverlar adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime

"BURASI SARIMSAKSPOR MU?"

YazarMesaj
crazyboy
Admin
Admin
crazyboy

Rep Puanı : 2147483427
Rep Gücü : 152

"BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Empty
MesajKonu: "BURASI SARIMSAKSPOR MU?"   "BURASI SARIMSAKSPOR MU?" Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:11 pm

'Cemal Nalga' skandalı sonrası G.Saray camiası ayağa kalktı.

‘KİMSE BÖYLE YÖNETMEDİ!’

“Sorumlu yönetici kimse tespit edilsin. Profesyoneller, sorumlu yöneticinin haberi olmadan hareket edemezler. Böyle bir şeyi tarihte ne duydum ne işittim ne de ima edildi. Burası Sarımsakspor mu? Burası Galatasaray Spor Kulübü. Bizim zamanımızda küme düştük ve çıktık. Ama böyle bir rezaletin içinde asla olmadık. Bu yapılanlar tavla oynarken bile yapılmaz. Osman Solakoğlu dönemlerinden ne hallere geldik? Eğer bir büyük kulübü ‘sokak’ yönetmeye çalışırsa böyle ezilirsin. Tribünlerin altında kalırsın. Galatasaray’ı bugüne kadar hiç kimse böyle yönetmedi.” ÖZHAN CANAYDIN (Eski başkan)

‘BU OLAY BÖYLE KAPANMAZ’

“Rezalet. Bundan başka ne denilebilir. Olacak iş değil. Bu olay böyle kapanamaz. Yöneticiler profesyonellere kurumsal terbiyeyi yansıtamamış. Onları göndermekle bu dava kapanmaz.” FARUK SÜREN (Eski başkan)

‘BU İŞ BİZİ UTANDIRDI’

“Çok nahoş bir olay. Galatasaray tarihinde olmayan bir şey. Bu olay bizleri utandırdı. Eski başkanlarla sürekli diyalog içerisindeyiz. Gelecek hafta olağanüstü toplantıda bunu masaya yatıracağız. Çarşamba günü olayı enine boyuna tartışacağız. Belki yönetim kuruluna tavsiyeler çıkacak. Kulübümüz için farklı bir şey. İlk defa kulüp tarihinde böyle bir olay yaşandığı için üzerinde önemle duruyoruz.” İRFAN AKTAR (Divan kurulu başkanı)

‘G.SARAY’A KARŞI SABOTAJ!’

“Bu hareket G.Saray’a çamur atmak için bilinçli düzenlenmiş bir tezgahtır. Olay bir sabotajdır. Almanya’daki özel maçta Cemal oynasa ne olur, oynamasa ne olur? Şaka gibi... Bir hazırlık maçında ‘kaçak’ oyuncu oynatmanın getirisi yok. Hadi F.Bahçe’yle şampiyonluk maçı oynarsın ve kazanmak adına hırsa kapılıp kahraman olmak adına bunu yaparsın. Aklı başında birinin yapacağı iş değil! Yöneticiler bunu araştırsın. Ben de işe el atacağım ve bu işin kokusu 15 güne kadar ortaya çıkacak.” MEHMET CANSUN (Eski başkan)

‘YÖNETİMDEN HABERSİZ OLMAZ!’

“Galatasaray gibi bir kulüp sahtekârlık yapmış durumda. Buna kayıtsız kalmamız mümkün değil. Eğer yönetimin bu olaydan haberi varsa çok vahim. Haberleri olmadan böyle bir şey yapıldıysa daha da vahim. Bu camia bunu hak etmiyor. Ama bu olay, camianın sırtına yapışmış durumda. Bana göre bu işi yönetime danışmadan yapmalarına olanak yok. Yönetim bu olayı dün mü öğrendi? Daha şubelerine hâkim değiller. Kulübün marka imajı zedelendi.” ALİ DÜRÜST (Eski yönetici)

‘TÜRBÜLANSA GİRDİK’

“Artık bundan sonra maçları izleyin. Basketbolda, futbolda, voleybolda, her branşta neler yaşayacağız. Bize hep bunu hatırlatacaklar. Şu anda tam bir türbülansa girdik. İnşallah kazasız, belasız bunu atlatırız. Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım Bey, Hakan Kutlualp olayında istifasını isteyip noktayı koymuştu. Şimdi Adnan Polat da bu duruşu sergilemeli. Marka değeri rezil oldu. Şimdi büyük tehlike kapıda. Ya sponsorumuz çekilirse?” REFİK ARKAN (Eski yönetici)
https://metin2pvpserverleri.123.st

"BURASI SARIMSAKSPOR MU?"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "NE DEDİYSELER ONU YAPTIM"
» İMAJ ZEDELENDİ"