Metin2 PVP Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 PVP Serverlar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumumuzun Yeni Görünümünü Begendiniz mi ?
Çok Güzel
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_lcap75%3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_rcap
 75% [ 6 ]
Güzel
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_lcap13%3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_rcap
 13% [ 1 ]
İyi
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_lcap0%3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Daha İyi Olabilir
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_lcap0%3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_lcap13%3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» ALIN SİZE METİN35
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 3:14 pm tarafından serdemir747

» Puan Durumu
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:20 pm tarafından crazyboy

» TOPUMUZ DEĞİŞTİ!..
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:18 pm tarafından crazyboy

» "NE DEDİYSELER ONU YAPTIM"
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:12 pm tarafından crazyboy

» NISTELROOY MESAJ ÇEKTİ!..
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:12 pm tarafından crazyboy

» İMAJ ZEDELENDİ"
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:11 pm tarafından crazyboy

» "BURASI SARIMSAKSPOR MU?"
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:11 pm tarafından crazyboy

» 7 GALATASARAYLI DAHA DOMUZ GRİBİ OLDU!..
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:10 pm tarafından crazyboy

» GALATASARAY'DA 'İSTİFA' DEPREMİ!..
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 12:10 pm tarafından crazyboy

En iyi yollayıcılar
crazyboy (429)
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_lcap3. KİTAP - BİRİNCİ YIL I_voting_bar3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_rcap 
Admin (216)
3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_lcap3. KİTAP - BİRİNCİ YIL I_voting_bar3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Vote_rcap 
serdemir747 (27)
ufuk23tp (22)
melihturkey (16)
enjekte123 (16)
MhanyhakmUmuT (9)
MaSTeR (8)
Tolga (6)
utkuutkuurl (6)
Ne Var Ne Yok ?
Merhaba, Misafir

Toplam
0 mesajın var

Kayıt Tarihin;

Son Ziyaretin;

Son Üyemiz;
https://metin2pvpserverleri.123.st/u159

5349 Gündür yayındayız
695 Konumuz var
900 Mesaj gönderildi
156 Kullanıcımız var
Reklam

Spor Haberleri
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Metin2Turkiye adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Metin2 PVP Serverlar adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime

3. KİTAP - BİRİNCİ YIL

YazarMesaj
crazyboy
Admin
Admin
crazyboy

Rep Puanı : 2147483427
Rep Gücü : 152

3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Empty
MesajKonu: 3. KİTAP - BİRİNCİ YIL   3. KİTAP - BİRİNCİ YIL Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 11:06 am

Gök-Kavim artık geri dönmüştü. Ama neydi bu Gök-Kavim’in tarihi? Çağ-Han’ı yakından tanıyan eski ustalar dışında onları anımsayan pek az kişi vardı.

Eskiden İlahi taşları ele geçiren Oniki Ordular’ın Lordu Kadim Doğu’yu zalimce yönetirken kavimlerden biri, en yiğidi Gök-Kavim ile başında Hakanlardan biri, en yiğidi Çağ-Han ortaya çıkıp insanlara özgürlüklerini geri vermişti. Ama sonra başlarına gelen felaketle ortaan kaybolan Gök-Kavim’in bu geri dönüşü acaba kavimlere neler getirecekti?

Artık ortada büyük bir ödül vardı. Gök-Kavim Oniki göklerdeki iktidarına ortak edecek savaşçılar arıyordu. Tüm kavimler titreyip silkindi.

Muhteşem Ejder Kavmi asil ve onurluydu. Sonunda zarar görecek bile olsa düşmanına dahi şereflice davranırdı. Onları kadim Ejder Kavmi yapan da bu vasıflarıydı. Oda-Han Kadim Doğu’nun sahip olduğu en cömert ve soylu liderdi. Tüm Güneyli kavimler onun bileğinin gücüne ve adaletine hayran olup onun çatısı altında buluştular.

Azametli Yılan Kavmi kurnaz ve akıllıydı. Kazanmak için her yolu dener, herkesle ittifak yapabilirlerdi. Tüm kavimler içinde siyaset ve savaş taktiğinde onların eline su dökecek kimse yoktu. Set-Han Batının kavimlerinin liderlerini kandırdı ve hepsi onun aklına güvenip güçlerini onunkine kattılar.
Azgın Pars kavmi, yırtıcı, kavgacı ve güçlüydü. Kendi gücüne olan sonsuz inancı hiç de boş değildi. Kadim Doğu’nun en savaşkan kavmi olarak ün yapmış Parslara meydan okumaya cesaret edebilecek kimse yoktu. Rua-Han belki de bileğine en kuvvetli lider olmasına rağmen o bile Gök-Kavim’in karşı konulmaz gücünü görünce müttefik aramaya başladı ve birçok kavim Pars Kavmi’nin kudretli sancağı altına girdi.
Diyarları yeni tehlikeler tehdit ediyordu. Herkesin güçlü ve birlik olması gerekiyordu. Ama asıl tehdit neydi? Kara-Han ve sınırsız kudreti mi, Gök-Kavim’in gizemli oniki Büyük Ustası mı, görülmedik ölçüde kuvvetli canavarlar mı, yoksa her bir kavmin kendi iktidar hırsı mı? Bunu henüz kimse bilmiyordu.
https://metin2pvpserverleri.123.st

3. KİTAP - BİRİNCİ YIL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1. KİTAP - BİTMEYEN SAVAŞ
» 2. KİTAP - KADİM DOĞU